Odszkodowanie za złamanie

Dorian

Odszkodowanie za złamanie

Postautor: Dorian » śr gru 09, 2015 11:00 am

Jakiś czas temu złamałem sobie rękę przed jedną z Poznańskich restauracji. Z tego co wiem, należy mi sie za to odszkodowanie ale gdy byłem u właściciela restauracji to powiedział mi wprost , że nie mam na co liczyć. Co robić w takiej sytuacji? Dowiedziałem się że ten mecenas http://www.sangowski.com/ pomaga przy takich sprawach, ale warto sądzić się o to odszkodowanie ?

Sylwia
Kontaktowanie:

Forumoteka.pl

autor: Sylwia » ndz gru 04, 2016 6:08 am

palma
Kontaktowanie:

Re: Odszkodowanie za złamanie

Postautor: palma » wt mar 29, 2016 9:37 am

Z tego co słyszałam, to faktycznie ta Kancelaria Mecenasa Sangowskiego specjalizuje się w dziedzinie odszkodowań. Są rzetelni i skuteczni w działaniu. Moja siostra kiedyś korzystała z ich usług i wiem, że załatwili wszystko pozytywnie. Miała całkiem podobną sprawę. Nieszczęśliwie upadła na schodach, wchodząc do sklepu i niestety złamała nogę. Właściciel sklepu twierdził, że to jej wina, że on sobie nie ma nic do zarzucenia i niestety musiała sprawę oddać do sądu. Dzięki profesjonalnemu podejściu sprawa została wygrana. Idź i dowiedz się czy w ogóle "gra jest warta świeczki".

kasblanka
Kontaktowanie:

Postautor: kasblanka » śr kwie 27, 2016 7:05 am

Ja słyszałam wiele dobrego o kancelarii mecenasa Sangowskiego od mojej wieloletniej znajomej. Miała wypadek samochodowy i problem z odszkodowaniem (m.in. odnośnie obrażeń ciała), na szczęście z pomocą tej kancelarii udało jej się wyjść obronną ręką. Myślę, że warto im zaufać.

sowa
Kontaktowanie:

Postautor: sowa » śr cze 01, 2016 5:09 pm

Post oczekujący na akceptację:

Zgadzam się z przedmówcami :)

Wróć do „Problemy codzienne”